Selin Gökçe Platin Direktör

by admin

Adım Selin Gökçe. 27 yaşındayım. Evliyim. Bir kız çocuğu annesiyim. Mesleğim Paramedik. 2 yıldır Farmasi firmasındayım Platin Müdür ünvanındayım. Farmasi’den önce özel bir hastanede paramedik olarak görev yaptım. İşim gereği hayatımın büyük bir kısmı acil servis ve ambulansta geçiyordu. Mesleğimi severek yapsam da ailemle vakit geçiremiyor olmak beni oldukça fazla yıpratmıştı. “Ne yapabilirim, aileme daha fazla nasıl vakit ayırabilirim?” diye düşünürken “Zirvenin Yıldızları” ailesi ile tanıştım.

O gün hayatım değişti diyebilirim. Hiç bilmediğim bir sektöre ilk kez adım attığımda bana samimiyetle uzatılan eller olmasaydı belki de bu kadar başarılı olamazdım. Zirvenin YIldızları ekip kurucumuz Ayşin Apaydın, aile olmayı ilke edinmişti. Bu durum başarıma giden yolda beni destekleyen en büyük sebepti.

Şimdi arkama dönüp baktığımda 2 yıl içerisinde network marketing bana aylık 10 bin TL kazanç (önceki işimin 3 katı), ailemle geçirebileceğim bol vakit ve birçok dost kazandırdı. En güzeli de başarının ve kazancın bir sonunun olmayışı her geçen gün kazancımızı istediğimiz kadar arttırabiliyor olmaktı. Bunu da çocuğuma bakarken evden yapabiliyor olmak paha biçilemez.

You may also like

Leave a Comment