Nazmiye Çulha Farmasi Kozmetik Platin Direktör

by admin

1990 Adana doğumluyum. Kocatepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü ve
Çukurova Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği mezunuyum 12 yıldan fazla eğitim sektöründe çalışan bir öğretmenim.
Farmasi ile oğlum henüz bir yaşındayken tanıştım. Amacım ona zararlı kimyasallardan arındırılmış bir ev ortamı sağlamaktı. Çünkü hem ev temizliğinde hem de bakım ürünlerinde birçok madde biliyordum ki yavaş yavaş vücudumuza zarar veren maddeler içeriyordu.

Bir gün instagramda dolaşırken kendisini severek takip ettiğim samimiyetine güvendiğim Ayşin Hanım’ın Farmasi ürünleri kullandığını gördüm ve o an dedim ki zaten temiz ürünler kullanmak istiyordum üye olup indirimli alayım. Hemen Ayşin Hanım’a yazdım ve 4 Mayıs 2019’da Farmasi yolculuğum başladı.


Benim amacım sadece indirimli ürün almak iken,geçen 2,5 yıllık süreçte Zirvenin Yıldızları ve Türkiye’nin gururu şirketimiz Farmasi sayesinde yepyeni bir sektörde hayal bile edemeyeceğim maaşlara, bir arabaya ve çocuğumun geleceğini rahatça inşaa etme fırsatına ulaştım.


Özel sektördeki öğretmenlik zamanlarımda 40 günlük bebeğini bırakıp işe gitmek zorunda olan Öğretmen Nazmiye iken bugün istediği her yerde çalışma imkanına sahip, sevdiklerinin her anında yanında olan, onlara maddi-manevi desteğini esirgemeyen bir anne bir eş bir abla haline geldim.


İlk günden beri benden önce başarmış kişilere bakıp neden olmasın? dedim. Çünkü Zirvenin Yıldızları olarak amacımız hep daha çok kadına nasıl kazandırabiliriz? olmuştur. Hep birlikte kazanmanın, bir kişinin kazanmasından daha önemli ve daha değerli olduğunun bilincindeyiz. Bu ekibin temelinde aile sıcaklığı var, ben yok biz var.


Ben sadece indirimli ürün almak amacıyla çıktığım bu yolda kocaman bir aileye sahip oldum, kazandım kazandırdım.
Çünkü biliyorum ki emek olmadan yemek olmaz.


Çünkü biliyorum ki başarı zorlu yollardan yılmayanlarındır.
Çünkü biliyorum ki Zirveye çıkılan her yolda çekilen çileler kutsaldır.
Eğer aklınızda “Acaba ?” diye en ufak bir istek varsa hiç düşünmeyin. Zirvenin Yıldızları size her daim ışığıyla yol gösterecektir.

Nazmiye Çulha/@ogretmenbiranne
Farmasi Kozmetik Platin Direktör

You may also like

Leave a Comment