WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

İŞ FIRSATLARI

by admin

Farmasi İş Fırsatı

Farmasi ev hanımı, öğrenci, öğretmen, doktor, hemşire, işletmeci, kuaför 18 yaşından büyük kim olursa olsun paraya gereksinim duyan herkese, kendi çalıştıkları oranda kazanabilecekleri bir iş imkanı sunuyor. Bu iş sabah 8:00 akşam 17:00 şeklinde mesaili bir iş değildir. Günde 3-4 saatinizi ayırarak dilediğiniz elastik zaman aralıklarında yapabileceğiniz bir Ek İş Fırsatı sunuyor. Farmasi kozmetik ürünlerinin makyaj malzemeleri, cilt bakımı, saç bakımı, kokular, sağlık ürünleri, temizlik ürünleri vb. üretimini yapan bir “TÜRK” şirketidir.

Çalışma Şekli Nasıldır ?

Farmasi kozmetik, üretmiş olduğu tüm ürünleri “networking marketing” sistemi ile satışa çıkarır.
Anlatmak gerekirse kısaca tavsiye edilerek satılan ve ekip oluşturarak daha yüksek gelir elde etme imkanı sağlayan bir sistemdir.

Niçin Farmasi ?

Bu sistemde çalışan Farmasi’nin en önemli avantajlarından birisi hiç bir sermayeye ihdiyaç duymazsınız, Farmasi kayıt olduktan sonra size gönderilen katalog yada sitemiz üzerinde bulunan online katalogdan ürünleri, herkese, tanıdığınız, tanımadığınız ulaşaçagınız herkese tavsiye ederek satış yapabilirsiniz.

Farmasi’ye üye olarak, ürünleri indirimli bir şekilde alabilir kullanabilir sata bilirsiniz. Bu ürünlerden %30 %40 karla alır satış yaparak kazanabilirsiniz kullanarak tasarruf edebilirsiniz.Sizin tavsiyeniz ile sizin gibi Farmasi kozmetik, ürünlerini satmaya kullanmaya başlamak isteyen kişiler sizin alt ekibinize dahil olrak üyeniz olarak tanımlanır.Bu şekilde oluşturmuş olduğunuz ekibin her bir bireyinden prim alırsınız. Yapmış olduğunuz satışlar siz ve kurmuş olduğunuz ekibinizle beraber, bazı maddelere göre size hem ünvan kazandırır.

 

Farmasi Kayıt