Farmasi Tüy Dökücü Krem

by admin

Kadınlar erkeklere göre daha naif ve zarif oldukları için vücutlarının belirli bölgelerinde çıkan tüylerden oldukça rahatsız olmaktadırlar. Hem görüntü olarak hem de hijyen açısından sağlıklı olmaması nedeniyle istenmeyen tüyleri belirli aralıklarla almak gerekmektedir. Bu tüylerden kurtulmanın en pratik yöntemi Farmasi Tüy Dökücü Krem kullanmaktır. Diğer tüy dökücü kremlere göre, içeriğinde bulunan etken maddeler nedeniyle uzayan kılları yüzeyden değil, daha uzun süre pürüzsüz bir görünüm için büyük bir ölçüde kıl kökünden almasıdır.

Tüylerden tamamen kurtulmak için lazer epilasyon uygulaması tercih edebilirsiniz Fakat vücudun bütün bölgelerinde bulunan kıllardan lazer uygulaması ile kurtulmak kıl köklerini öldürdüğü için bazı doktorlar tarafından sağlıklı bulunmamaktadır.

Tüy Dökücü Krem Kullanmanın Faydaları

Ağda yapmak en fazla bir ay süreyle kılların çıkmasını önler. Ağda, kıl köklerini derinden temizlediği için tekrar çıkarken daha yumuşak ve ince dokulu olarak çıkmaktadır. Ağda yapmanın avantajları olduğu kadar dezavantajları da vardır. En önemlisi pratik bir yöntem değildir ve acı veren bir uygulamadır.

Acil durumlarda kadınların beş dakikada pratik bir şekilde tüylerinden kurtulması için Farmasi Tüy Dökücü Krem 1114050 ürün kodu ile Farmasi güvencesiyle satışa sunulmaktadır. Üretim aşamasında her türlü dermatolojik testlerden geçen Dr. C. Tuna tüy dökücü Krem, alerjik reaksiyon ve ciltte kaşınma ve tahrişe neden olmamaktadır. Kullanım talimatı içerisinde, cildi hassas olanlar herhangi bir cilt hastalığı olan kişilerin kullanmadan önce mutlaka cildin belirli bir bölgesinde test etmeleri önerilmektedir.

Genellikle tüy dökücü kremler koltuk altı ve bacaklarda oluşan tüyleri sorunsuz bir şekilde alırken genital bölgedeki tüyleri aldıktan sonra o bölgede yanma hissi oluşturur. İşte Farmasi Tüy Dökücü Krem en belirgin özelliği genital bölgede yanma hissi bırakmamasıdır.

Banyo yapmadan önce bir miktar tüy dökücü kremi tüylerin olduğu bölgeye bir pamuk kullanarak sürüldükten sonra beş dakika ile ön ön dakika arasında bekletilir. Dr. C. Tuna Tüy Dökücü Krem kutusu içinde bulunan spatula ile dökülen tüyler temizlenir. Tüylerden temizlenmiş cildinize nemlendirici bir krem sürerek bakımınızı tamamlamış olursunuz.

Farmasi Üyelik Bilgi Formu

You may also like

Leave a Comment