WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Farmasi Tahıllı Kahve

by admin

Kahve kültürünün ülkemizde geçmişinin bir hayli eski olduğu ve son yıllarda tüketim trendinin yükselişe geçtiği bilinmektedir. Pek çok farklı kahve çeşidi olmasına rağmen kahve türlerinin aromaları kadar pek dikkat edilmiyor olsa da kesinlikle vücuda sağladığı yararların da tercih edilebilirliği etkilemesi gerekmektedir. Geçtiğimiz yıllarda Farmasi Hindiba Kahvesi ile vücut açısından pek çok yararı olan kahve çeşidini müşterileri ile buluşturan firma Farmasi Tahıllı Kahve seçeneğini de tek içimlik paket seçenekleri ile önümüzdeki katalog içeriğinde müşterileri ile buluşturacaktır.

Nutriplus ürünleri kategorisinde yer alan NutriCoffee Tahıllı Kahve tanıtım amacıyla normalde satışı amaçlanan rakamlardan % 65 indirimli olarak ilk kez müşterilerin beğenisine sunulacaktır. Farmasi zaten firma politikası gereği % 100 yerli sermaye olmasının da etkisi ile insanlara uygun fiyatlı ürün temin edebilme fırsatı sunmaktadır. Bunu özellikle piyasaya yeni çıkarıyor olduğu ürünlerde daha hissedilir indirimlerle yapmaktadır. Bundaki amaç insanların ekonomik fiyatlarla ürünlerin denemesini yapabilmeleridir.

Farmasi Üyelik Bilgi Formu

Farmasi Tahıllı Kahve Özellikleri

Ürünlerin açılmadan tazeliğini koruması adına 2 gramlık paketlerde satışa sunulması her daim taze kahve tadı alınmasına imkan tanımaktadır. Sipariş vermeniz durumunda tek kullanımlık 16 adet FARMASİ Tahıllı Kahve sizlere ulaştırılacaktır. Arpa tahıllarının ve çavdarın yüksek besin değerlerine sahip olduğu çok eski zamanlardan bu yana bilinen bir gerçektir. Kahve çekirdeklerinin besin değeri açısından yüksek olan bu ürünlerle harmanlanması ile elde edilen Farmasi Tahıllı Kahve kişinin enerjisini gün boyunca korumasına yardımcı olmaktadır. Kişinin enerjisini gün boyunca korumasına yardımcı olduğu iddia edilen muadil ürünler olsa da bunların kullanıcı yorumlarında her zaman olumlu geri dönüşler olmadığı ve çok yüksek fiyatlarla satışa sunulması nedeniyle her bütçenin deneme fırsatı yakalayamıyor olmasına neden olmaktadır.

Farmasi Tahıllı Kahve İçeriği

Kişinin sağlıklı bir şekilde gün boyunca enerjisini koruması noktasında yardımcı olan Farmasi Tahıllı Kahve buu içeriğinde yer alan çavdar – arpa karışımı sayesinde sağlamaktadır. Ürünün içeriğinde % 40 kahve bulunurken enerji korunumu noktasında yardımcı olan çavdar – arpa karışımı % 60 oranındadır. Kahve oranının kahve tiryakilerinin damak zevklerini hayal kırıklığına uğratmayacak şekilde ayarlanmış olması tüketim noktasında kolaylık sağlamaktadır.

You may also like

Leave a Comment