WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Farmasi Make Up Inkliner

by admin

Makyajda eyeliner çok önemlidir. Görünümünüze çarpıcı bir etki katan Farmasi Make Up Inkliner ile bakışlarınıza farklı bir anlam katabilirsiniz. Gözleri vurgulamak için kullanılan bu ürün en çok tercih edilen eyeliner çeşitleri arasında yer alır. Kalıcı etkisi ile çok beğenilen ürün kolay kullanımı ile tercih edilebilir. Kalem formu hakimiyet konusunda pratiklik sağlıyor ve ince çizgiler çizmenizi kolaylaştırıyor.

Farmasi Make Up Inkliner Özellikleri

Ucu sivri olan ürünün ucundaki keçe oldukça yumuşaktır. Hafif bastırıldığında anında renk verir. Bu şekilde hem ince hem de kalın eyeliner görüntüsü elde edilebilir. Kalın görüntü için baskı uygulanması gerekirken ince görüntü için nazikçe uygulamak önemlidir. Renk olarak derin bir siyah formda olan ürün grileşme yapmaz. Bulaşma yapmaz. Makyaj çıkarma sırasında da kalıntı bırakmadan çıkabiliyor. Genel özellikleri şu şekildedir:

* Keçe ucu ile kolay uygulama

* 14 saate kadar kalıcılık

* Suya ve bulaşmaya dayanıklı formül

* Çarpıcı mat bitiş

* Esktra yumuşak ucu ile kekin ve eşit çizgiler sağlar.

Farmasi Make Up Inkliner Nasıl Kullanılır?

Uygulama için Farmasi Make Up Inkliner gözün bitiş noktasından itibaren göz pınarlarına doğru çekilir. Çizgi inceltilerek uygulanır. Eyeliner fırçası kullanarak çizgi üzerinden geçebilir. Bu şekilde görünümü yumuşatabilir ve hatları düzeltebilirsiniz.

Gözlere daha kalkık bir hava vermek için çizginin bitiş noktasından fırça ile çizgiyi yukarı çekebilirsiniz. Fırça ile çizgi üzerinden geçerek ürünü iyice dağıtabilirsiniz. Sabitlenen eyeliner gün içinde bozulmaz. Ürünün en önemli yanı kontrollü kullanım imkanı verir. Özellikle dumanlı göz makyajında harika durur. Düğün, akşam yemeği, havuz başı gibi makyajın uzun süre dayanması gereken durumlarda ideal kullanım oluşturur.

Farmasi Make Up Inkliner Avantajları

Keçe ucu ile yeni eyeliner kullanmaya başlayacaklar için ideal bir seçenektir. Kolay uygulanabilen ürün rahat bir tutuşa sahiptir. Pratik sürümleri ile tercih edilir. Hızlı kuruması nedeni ile kat kat sürülebilir. İlk kattan sonra düzeltme gerekiyor ise çizgiyi düzgünleştirmek için işlem tekrarlanabilir. Çizgiyi kalınlaştırmak içinde ikinci bir kat atılabilir. Keçe ucu ile çok ince çizgilerden çok grafik çizgiler oluşturur. Bunlar daha kalın ve net hatlı çizgilerdir.

Farmasi Make Up Inkliner Hangi Göz Tipinde Kullanılır

Farklı göz tiplerinde kullanılabilir. Ancak bazı göz tiplerinde Farmasi Make Up Inkliner daha uyumlu bir konsept oluşturabilir.

– Yuvarlak gözlerde kullanılabilir. Gözlerin uç kısımlarına kuyruk görünümü verecek ürün gözleri daha kalkık gösterir.

– Büyük gözler her türlü görüntüyü kaldırabilecek formdadır. Bu nedenle göz pınarlarından dışına kadar çizilecek çizgi kedi gözleri etkisi için hoş bir kullanım oluşturacaktır.

– Düşük göz kapakları olanlar ürünü biraz daha göz kapakları üstünde kullanmalıdır. Bu şekilde eyeliner kapanmaz. Kirpik dipleri boyunca uygulama yapılır. Gözün bittiği kısımda ise hafif bir kuyruk yapılabilir. Bu şekilde gözün düşük kısmı daha yukarıda gibi görünür.

– Birbirine yakın gözlerde gözlerin uzakta görünmesi için önce gözlerin iç köşelerine kapatıcı uygulanır. Eyeliner gözün dış köşesine yoğunlaşarak kullanılır. Gözün orta kısmından başlanılarak uca doğru uygulanır.

– Asimetrik göz tipinde her iki gözün boyunu eşitlemek için kirpik dibinden eyelinerin uygulanması önerilir.

– Birbirine uzak gözlerde ise eyeliner kullanımında göz pınarlarına yoğunlaşmak önemlidir. Göz pınarından göz ucuna kadar eyeliner uygulanır. Bu şekilde gözler birbirine daha yakın görünür.

Kendinizi ifade ederken diplerin ve Farmasi Make Up Inkliner çizgilerini kullanabilirsiniz. Daha nostaljik ve feminen bir görünüm kazanabilir. Özel günlerden akşam yemeklerine her makyajınızda tercih edebilirsiniz.

You may also like

Leave a Comment