DR. C. TUNA PURE ROSE

by admin

Doğanın sunduğu muhteşem güzelliklerden biri olan ve kokusuyla insanları kendine hayran bırakan gülü, doğal ve saf haliyle kullanan Farmasi; gülün temizleyici, yatıştırıcı ve güzelleştirici özelliklerini sizlerle buluşturuyor!

  1. C. TUNA PURE ROSE

Jel ile Derinlemesine Temizleme

  1. 1. ADIM: Jel ile Derinlemesine Temizleme

Kokusu ve kullanım sonrasında cildinizde bıraktığı ferah his, cilt bakım ritüelinizi daha keyifli hale getirir. Cildinizi derinlemesine temizlerken tazelenmiş ve duru bir cilt görünümü sunar. Makyajı ve cilde yapışan kirleri derinlemesine temizler.

  • Kullanımı: Sabah ve akşam nemli cildinize, hafifçe masaj yaparak uygulayıp durulayınız.

 

Gül Suyu ile Tonikleme

  1. ADIM: Gül Suyu ile Tonikleme

Doğal tonik etkisi ile cildi nemlendirir ve doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olur. Cildinizi kir ve makyaj kalıntılarından arındırırken gözeneklerin sıkılaşmasına destek olur. Saf gül suyu içeriği ile cildinizin beslenmesine katkıda bulunarak tazelenmiş bir görünüm kazanmasını sağlar.

  • Kullanımı: Gül Suyu ile makyaj pamuğunuzu ıslatarak sabah akşam olmak üzere, yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulama yapın. Ayrıca gün içerisinde ihtiyaç hissettiğiniz her an bu uygulamayı yapabilirsiniz. Harici kullanım içindir.

Gül Yağı ile Güçlendirme

  1. 3. ADIM: Gül Yağı ile Güçlendirme

Gül suyundan ayrıştırılarak elde edilen paha biçilmez değerdeki saf gül yağı ile birlikte kayısı, jojoba, aynısefa, badem ve zeytin yağları ile zenginleştirilen formül üstün özellikteki Gül Yağı’nı oluşturmaktadır.

Cildinizde yağlı bir his bırakmayan bu karışım, cilde yumuşaklık verir, yenilenmesine ve ışıltı kazanmasına destek olur.

  • Kullanımı: Cildinizi iyice temizleyin ve hemen ardından Gül Suyu’nu tonik olarak uygulayın. Daha sonra Yüz Yağı’nı parmak uçlarınıza damlatın, hafif ve hassas hareketler ile alın, yanak, çene, boyun ve dekolte bölgelerinize masaj yaparak uygulayın. Sabah,akşam ve ihtiyaç hissettiğiniz her an kullanabilirsiniz.

Krem ile Nemlendirme

  1. ADIM: Krem ile Nemlendirme

Özel formülü sayesinde cildin beslenmesine, canlı ve nemli kalmasına katkıda bulunur. Hafif ve ipeksi dokusu sayesinde hızlı emilir ve yağlılık hissi bırakmaz. Cildin tazelenmesine ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  • Kullanımı: Sabah ve akşam, temizlenmiş göz çevresi hariç tüm yüz ve boyun bölgesine uygulayın.

 

Farmasi Üye Ol

 

You may also like

Leave a Comment