Çiğdem Numanoğlu

by admin

Merhaba ben Çiğdem Numanoğlu evli ve bir çocuk annesiyim. Eşimin tayini nedeniyle şehir değiştirmemiz ve benim evden çalışabileceğim bir iş arayışına girmem Farmasi kapılarını aralamama vesile oldu.

Mart ayında marketimi değiştirerek %30-40 indirimli aldığım ürünlerle tüm çevreme içeriği temiz ürünler tavsiye ederek bu işe başladım, ekibimi kurdum ve Nisan ayında müdürlük ünvanını sırtlanarak işim haline gelmesini sağladım.

Ekibimde bir çok kadına gelir elde etmeleri için yol gösterirken, ürünleri kullanmalarına vesile olduğum yakın çevreme de içeriği temiz ürünler kullanmalarını sağladım. Bu işte altın kuralın güçlü bir ekipte olmak olduğunu özellikle belirtmek isterim.

Güçlü ve donanımlı kadrosuyla Zirvenin Yıldızları ekibinde yer almak ve işimi tüm detaylarına kadar sıfırdan öğrenmek en büyük şansım. Bizler balık yemeyi değil, balık tutmayı öğretiyoruz…

Başaracağına inanan ve kazanç elde etmek isteyen herkese yol göstermek için buradayız ve hep varız. KADIN İSTERSE HER ŞEYİ BAŞARIR. Gelin birlikte BAŞARALIM…

You may also like

Leave a Comment